Haining Qianlang gumowe produkty fabryka specjalizuje się w produkcji wyrobów gumowych dla więcej niż 20 lat. Znajdujemy się w Haining, Zhejiang Province, w pobliżu Shanghai. Popieramy uczciwość, jakość pierwsze, klient najpierw do tego celu.


Produkty

Możemy supplya szeroką gamę wyrobów gumowych do zaspokojenia customerrequirements, standardowe partssuch jako O-ringi, quad pierścienie, pierścienie uszczelniające typu V i gumy ballsare powszechnie używane wwszystkie industries. Oprócz standardowych części możemy dostarczyć wykonane na zamówienie produkty, które teraz jest duży procent naszej działalności. Możemy zaprojektować i wyprodukować produkty specjalne według rysunków lub próbek z różnych wyboru materiału i przetwarzanie technologia i części gumowe dostosowane jak kółka, podkładki, uszczelki, zderzaki, tuleje, korki, Miechów, extrusionsand tak dalej. Podczas thepast 20 lat mamy bardzo duże doświadczenie w niestandardowych rozwiązań.

Specjalne potrzeby często wymagają indywidualnych rozwiązań, przysługują następujące korzyści:

Czas rozwoju ●Reduced

Redukcja kosztów

Wybór odpowiednich materiałów

Prototypy i próbki produkowanych przez nas

Właściwe produkcji

Wysokiej jakości produktów


Materiały

OurMaterialsinclude Vtion, NBR, silikon, EPDM, NR, PU, CR, HNBR, SBR, IIR, momentem, Aflas, FFKM, itp. I innych specjalnych materiałów, takich jak NR andamp; Mieszanka SBR, NBR andamp; Mieszanina PVC, może również służyć zgodnie z twój żądanie.


Kultury

Nasza fabryka zgodnie z szczerość jest idea zarządzania.

Naszym celem jest niezawodna jakość, rozsądne ceny i wyjątkowych usług.

Mamy nadzieję, że stać się najbardziej niezawodnym partnerem współpracy.

Wierzymy, że korzystna jest prawdziwe zwycięstwo!


Teraz budujemy dobre relacje z wielu klientów na całym świecie, ich ciągłe zamówienia jest wielką zachętą do nas. Będziemy rozwijać się z naszymi klientami i zawsze im dostarczanie wysokiej jakości produktów.