Klasyfikacja gumowy pierścień uszczelniający

AGumowa uszczelkajest okładka pierścień składający się z jednej lub więcej części. Jest przymocowany do pierścienia lub podkładka łożyska i kontakt z innym pierścieniem lub podkładka tworząc labirynt wąskich luz tak, aby zapobiec wyciekom oleju smarującego i inwazji obiektów zewnętrznych.


Jeden z nich, według klasy


1. aby pierścień uszczelniający ma wiele materiałów, takich jak Fluor gumy, kauczuku butadienowego, żel krzemionkowy, kauczuk etylenowo, difluoro gumy i innych materiałów. Jest on powszechnie stosowany w różnego rodzaju maszyn, odporne na różnego rodzaju oleju bazowego oleju i różnych mediów chemicznych: korzystanie z innych niż klej można spotkać temperatury-60 C-+ 200 C (podwójne fluoru gumy FFKM jest do ponad 300 stopni przez specjalnie zdecydowany vulc anization). Zakres ciśnienia wynosi<10mpa (hydraulic),=""><1mpa (pneumatic)=""><16mpa (static="" seal)="" and="" ding="" qingjiao="" (90,="" 93,="" 97)="" expansion="" rate="">


Typu 2R. pierścień uszczelniający ma wiele rodzajów produktów, takich jak Fluor gumy, kauczuku butylowego, chlorowane gumy i tak dalej. Jest on powszechnie stosowany w hydrauliczne, mechaniczne, pneumatyczne i innych gałęziach przemysłu. Olej z nasion olejoodporna ma Doskonała odporność na zużycie, a zakres temperatury-60 C-+ 200 C może być wybrany za pomocą gumy różnych gatunków.


Pierścień uszczelniający typu 3.V jest pierścień uszczelnienia Elastyczne gumowe z osiowe akcji, który jest używany jako Uszczelnienia ciśnieniowe obrotowy wału. Warga uszczelniająca ma dobre działanie i zdolności adaptacyjnych, można skompensować większe odchylenia tolerancji i kąta, zapobiec wyciekom oleju lub oliwy od wewnątrz i zapobiec inwazji na wodę i pył z zewnątrz.


4. otwór używa pierścień uszczelniający typu YX wystarczy, aby opisać zastosowania produktu: jest używany dla posuwisto-zwrotnym ruchu siłownika hydraulicznego uszczelnienia tłoka. Zakres stosowania: TPU: ogólne siłownika hydraulicznego i wyposażenie ogólne siłownika hydraulicznego. CPU: siłowniki hydrauliczne do maszyn budowlanych i wysokotemperaturowe i wysokociśnieniowe butle. Materiał: poliuretanu TPU, CPU, gumowe produktu Twardość: HS85 + 2 A temperatura robocza: TPU: -40 do + 80 C CPU: -40 do +120 C ciśnienie robocze: mniej niż medium roboczego 32Mpa: olej hydrauliczny, emulsja 5. YX typu otworu z prosty opis wykorzystania produktu: to standardowych nadaje się do cylindra ciśnienie większe niż 16MPa, gdy używana z YX typ pierścienia uszczelniającego. Lub gdy cylinder jest ekscentryczny pod siłę, odgrywa rolę ochrony pierścień uszczelniający. Temperatura robocza: -40 ~ + 100 C medium roboczego: olej hydrauliczny, emulsji i wodnych produktu Twardość: HS92 + 5A materiał: politetrafluoroetylenu


Haining Qianlang gumowe produktów fabryki

Dodaj: Nr 10-2, Lianbao Road, Qianjiang Industrial Park, miasto Dingqiao, Haining, Zhejiang 314413, Chiny

TEL: + 86-573-87767299

FAKS: + 86-573-87763488

E-mail:Sales@qlrubber.com