Dyskusja o tym, jak radzić sobie z wysoką twardością i niskim niedoborem produktów silikonowych

Żel krzemionkowy jest rodzajem gumy, żelu krzemionkowego na zdolność adsorpcji wody o dużej, niskiej temperaturze regeneracji, tanie. Silikonowe dobre właściwości często wykonuje się w odpornych na wysoką temperaturę taśmach z żelem krzemionkowym, produktach z płyty silikonowej. Wiele produktów dostępnych na rynku to guma silikonowa, na przykład wiele kreskówkowych powłok na telefony komórkowe, piękno ludzkiego wypełniacza piersi, odcień krzemionki i tak dalej, wiele produktów i materiałów silikonowych jest nierozłącznych.


Twardość wyrobów z gumy silikonowej jest wartością progową, jeśli chodzi o wydajność produktu, ale również wiele niestandardowych specjalnych produktów silikonowych jest bardzo zaniepokojonych tym, że wielkość twardości decyduje o zastosowaniu produktów z żelu krzemionkowego i zakresie zastosowań, niezależnie od tego, czy dostosują się do użycia. środowiska i innych ważnych wskaźników, czy można osiągnąć zamierzony efekt.

Ogólnie rzecz biorąc, twardość produktów silikonowych wynosi 30-80 stopni, w tym zakresie jest bardziej powszechne, ale dla mniej niż 30 stopni w ramach przetwarzania firmy, ponieważ w 30 stopniach przekroczyła zakres stałych produktów z żelu krzemionkowego są głównie kauczuk silikonowy, proces formowania to również najczęściej maszyna do formowania hydraulicznego, Im niższa twardość jest nie tylko szkodliwa dla produktu wahadła, ale także z powodu swojej półpłynnej struktury wewnętrznej w procesie wulkanizacji wysokotemperaturowej wytwarza pęcherzyki, półpłynność adsorpcji jest większa, dzięki czemu łatwiej absorbować puste powietrze naładowany pył, więc wybieramy ten rodzaj produktów wymagania dotyczące materiału silikonowego są bardzo wysokie, ale również muszą korzystać z najlepszego środka wulkanizującego, To rozwiązuje się poprzez zwiększenie mocy maszyny próżniowej i poprawa struktury matrycy.

Zbyt trudne formowanie silikonu nie jest łatwe do ugotowania, ogólny proces produkcji jest trudny do osiągnięcia przy gładkim przetwarzaniu produktów, tworzeniu produktu, niepełny itd., A proces produkcji łatwiejszy do złamania, zwiększenie produkcji ubogiej .

Produkty silikonowe w przypadku dużej twardości i niskiego braku materiału, jak radzić sobie z:

1, o niskiej twardości formuły, olej na ogół będzie więcej, czas parkowania jest zbyt długi, powierzchnia nieuchronnie wycieknie, więc wrócić do rafinacji. Ale przepływ wzrośnie po rafinacji, więc ochłodzić parking.

2, mała twardość rzeczy, szybkie słowa mogą prowadzić do gumy ciśnienia powrotnego i pęcherzyków opakowania, aby zmniejszyć materiał do prędkości wnęki formy. Jeśli to możliwe, klej powinien być wystarczająco zimny, aby zmniejszyć płynność.

3, formuła może dodać coś podobnego do TT, może również dodać niewielką ilość proszku gumowego.