Globalny rynek gumy nitrylowej osiągnie poziom 2,59 mld USD do 2025 roku

Według raportu Research and Markets, globalny rynek kauczuku nitrylowego (NBR) ma osiągnąć 2,59 miliarda USD do roku 2025, a roczna stopa wzrostu wyniosła 3,3%. Region Azji i Pacyfiku zapewni wystarczającą przestrzeń dla rozwoju przemysłu NBR.

 

NBR jest jedną z najbardziej uniwersalnych kauczuków syntetycznych i pochłania więcej produktów wysokiej klasy.

 

Szybki rozwój branż takich jak transport samochodowy, metalurgia i wydobycie, ropa naftowa, gaz ziemny, maszyny i urządzenia oraz opieka medyczna w Chinach, Indiach i krajach Azji Południowo-Wschodniej stymuluje popyt na takie produkty jak kable, uszczelki taśmowe i uszczelki i przyczynił się do rozwoju branży NBR. .

 

Ponadto wzrost dochodów do dyspozycji konsumentów i siły nabywczej krajów ASEAN, w tym Indonezji i Tajlandii, przyczynił się do szybkiego wzrostu przemysłu motoryzacyjnego, a także zwiększy konsumpcję NBR na rynku w przyszłości.

 

Oczekuje się, że złożona roczna stopa wzrostu uszczelek i pierścieni uszczelniających typu O od 2017 do 2025 r. Wyniesie 2,9%.

 

Wzrost wydatków na opiekę zdrowotną w tych krajach jest kolejnym kluczowym czynnikiem wzrostu konsumpcji rękawic nitrylowych.

 

Oczekuje się, że zużycie rękawic nitrylowych wzrośnie w najszybszym tempie w ciągu najbliższych kilku lat ze względu na wykorzystanie produktów w sektorze opieki zdrowotnej i higieny.

 

W 2016 roku europejski rynek NBR stanowił ponad 20% globalnego udziału.

 

Firmy petrochemiczne w Rosji i innych krajach WNP będą stosować uszczelki gumowe i inne produkty gumowe w szerokim zakresie na polach naftowych i gazowych, dzięki czemu umocnią swoją pozycję w globalnej branży NBR poprzez przejęcia i współpracę techniczną.

TEL: + 86-573-87767299

FAKS: + 86-573-87763488

E-mail: sales@qlrubber.com