Jak długo to zajmie, aby zastąpić stawu miękkiej gumy?

Jak długo to zajmie, aby zastąpić stawu miękkiej gumy?

Thezłącza kauczukowew okresie użytkowania, i terminowej wymiany stawu gumy nie tylko przynieść dobry efekt, ale również zmniejszenie niepotrzebnych kłopotów. Często jedna zły, zamiast zwykłych wymienić produkt, to będzie nie tylko kłopoty, ale także do użytkownika spowodował wielkie straty. Jak każdy wiezłącza kauczukowejest sprzętem eksploatacyjnym i gumy będzie powoli korodują i starzenia się, więc złącza kauczukowe jest Najlepsza w pewnym okresie czasu. Nie trzymaj idei, że złamałem go jeszcze i używać go na chwilę, co spowoduje więcej strat.


Jak długo potrwa do zastąpieniamiękkie wspólnego z gumy?Złącza kauczukoweWymiana życie powinno być w 3-5 lat, jeśli jest używany w rurociągu chemicznych lub pH. Podwyszonej powinien zostać zastąpiony w krótszym czasie, tak aby uniknąć więcej strat.


Wiele zzłącza kauczukoweproduktów, surowców, według różnych mediów nie specjalne medium, ogólnie kauczuku syntetycznego, wyroby gumowe wykonane są z kauczuku naturalnego i innych kauczuku syntetycznego w proporcji, przez długi czas będzie korozji utleniania, wspólne wyroby gumowe zawierają substancje lotne, czy to w wilgotnej w bezruchu, w procesie suszenia zmniejszy jego życia. W związku z tym po ogólnego użytku wyrobów gumowych, plastikowych toreb powinny być stosowane, nie długo w powietrzu, który jest również skuteczny sposób, aby wydłużyć czas eksploatacji guma stawów!


Haining Qianlang gumowe produktów fabryki

DODAĆ:1 Liluqiao, Zhengyang, Maqiao Street Haining, Zhejiang 314419 Chiny.

TEL:+ 86-573-87767299

FAKS:+ 86-573-87763488

E-mail:Sales@qlrubber.com