Zasady wysokiej tłumienia gumowe

Tłumienia postacitłumienia gumowejest proces generowania ruchu względnego wielkocząsteczkowe łańcucha i zmiana energii mechanicznej w energię cieplną, gdy materiał jest poddawany siły zewnętrznej.

Mechanizm tłumiący umożliwia wysokiejtłumienia gumowe: guma jest łańcuch wielkocząsteczkowych organicznych i ruch wielkocząsteczkowe łańcuch segmentów jest zasadniczo proces relaksu. 3 formy mechanicznegumaMateriały zależą od temperatury:

Pierwszy "szkła, ruch molekularny segmentu energii jest niski, moduł pamięci masowej jest bardzo wysoka, molekularnej obligacji może zrobić tylko słaby pod zewnętrzna siła w rotacji, kręgosłup jest niemal zamrożone Państwa, więc energii mechanicznej na ciepło nie rozpraszane , tylko jako materiał magazynowania energii potencjalnej, współczynnik strat jest bardzo małe, czyli tłumienia wydajność jest niska.

Drugi rodzaje elastyczna Państwa, w segmencie dużych molekularny jest łatwe do przenoszenia, wielkocząsteczkowe łańcucha jest łatwy do przystosowania się do zewnętrznej siły, aby rozciągnąć lub curl, ale nie może wchłonąć tyle energii mechanicznej, w związku z tym, właściwości tłumienia materiału gumy nie ma osiągnięta optymalna.

Trzeciego rodzaju szkła przejście do formularza elastyczna Państwa, ze względu na efekty synergistyczne segmentu molekularny tarcia wewnętrznego i segmentu, materiał tłumiący wydajności jest dobry, może wchłonąć wibracji energii jest duży, współczynnik strat, dobre tłumienie Właściwość.Haining Qianlang gumowe produktów fabryki

DODAĆ:1 Liluqiao, Zhengyang, Maqiao Street Haining, Zhejiang 314419 Chiny.

TEL:+ 86-573-87767299

FAKS:+ 86-573-87763488

E-mail:Sales@qlrubber.com