Gumowe Sprzęgło elastyczne sprzęgła wału konstrukcji

Gumowe Sprzęgło elastyczne sprzęgła wału konstrukcji

Od tulei lub kawałek pierścień wokół tulei jest w stanie się zbliżyć się korek lub Tourismus przeciwko przystanku w użyciu sprzęgła, poprawę układu decyduje o tym, że stop, kierunek tulei jest zakrzywiony w sposób wklęsłe. To znaczy te tłumiki są do tulei i kształt lub promień pętli wokół rękawów. Sprzęgło jest elastyczne sprzęgło wału struktury dla artykulacji segmenty wałka dwa i wielości rękawy i wielości pierścienie, mnogość rękawy o szacunku do osi środkowej M sprzęgła i obwód rozmieszczone w góry odstęp kątowy, z których każdy otacza dwóch sąsiednich rękawy i każdy rękaw jest otoczony przez co najmniej dwa pierścienie, którym jest jednym z elementów pętli zdolne do przekazywania momentu obrotowego za pomocą wałka i inny kawałek pierścienia jest zdolny wytrzymać wzdłużne i dalsze składa się z mechanizmu wsparcia dla prowadzenia mnogość pierścienie na co najmniej jednym z rękawami i gumowa obudowa elastyczna, płyta pętli, mechanizm wsparcia i tulei przynajmniej częściowo umieszczone w obudowy. Mechanizm wsparcia ma co najmniej dwa pierścienie oddzielne przystawki, które są indywidualnie zbudowane i usuwane na rękawie, każdy o pierścień zabezpieczający przeciwko osiowe przeciwległego końca kawałek pierścienia, podlegających rozciąganiu, osiowe położenie względne pierścienia do tulei wstępnie teoretyczne przekrój elementów obsługiwanych pętli jest z góry określona.

Biorąc pod uwagę wcześniejsze dzieło celem sprzęgła jest zapewnienie elastycznych złączek wyposażonych w gniazdo z ulepszony kształt, który zmniejsza lub rozprasza koncentracji naprężeń i uzyskuje bardziej równomierny rozkład naprężeń, tym samym unikając pęknięć lub innych uszkodzenia sprzęgła i poprawiając niezawodność i trwałość sprzęgła.

Sprzęg kompensujący obejmuje koncentratora rurowe wykonane ze sztywnego materiału, którym koncentratora jest wyposażony w gniazdo rozszerzanie znacznie okrężnie, aby zapewnić elastyczność do koncentratora, piasty o osiowe otwór, życie obrotowej aktywnych obrotowa wału w otworze osiowe na jednym końcu piasty mogą być przekazywane do napędzany wał, który jest podłączony do drugiego końca koncentratora, w którym obwodowym zakończenia części sąsiadujących części szczeliny piasty są wypukłe kształty o łukowate rearwardly i nclined powierzchni co najmniej o zewnętrznej części obwodowych.

Sprzęg kompensujący został poddany badaniu złamania zmęczenie. Badania wykazały, że gdy obciążenie 150% zastosowano więcej niż obciążenie znamionowe, konwencjonalnego sprzęgła został złamany, gdy zostało zastosowane obciążenie dla około 3 milionów razy, a obciążenia została zastosowana nawet ponad 10 milionów razy nadal działa poprawnie.

Nowe sprzęgło obejmuje aktywne sprzęgła pół, pasywne pół sprzęgło, aktywne sprzęgła pół i pasywne pół sprzęgło z połączenia otwory w otworze połączenia do połączenia aktywne pół sprzęgła i bierna pół pin z czopem urządzenia sprzęgającego, Tuleja elastyczna na pin. Nowa struktura sprzęgła jest uzasadnione, łatwy montaż, niska waga, niewielkie rozmiary, niskie koszty produkcji, z kompensacją ilościowych dwuosiowe offset względny, wibracje, amortyzacji oraz inne wykonania, wydajność transmisji mocy, może być szeroko stosowane w pozytywne i negatywne zmiany wielu, częściej w systemie niskiej prędkości rotacji wału.

Sprzęgła, w tym active pół sprzęgła, pasywne pół sprzęgła, aktywne pół sprzęgła i pasywne pół sprzęgła są zaopatrzone w otwory połączenia, które obejmują otworów stożkowych na pół sprzęgła i pasywne otworów walcowych na sprzęg wał jest połączony z sworznie łączące aktywne pół sprzęgła i pasywne sprzęgła i jest ustalona z elastyczne podkładki i nakrętki i Tuleja elastyczna jest ustawiona na pin. Elastomeru z duży współczynnik tarcia jest rozliczana na zewnętrznej powierzchni pasywnego pół sprzęgła.