Uszczelki gumowe roli życia

Uszczelki gumowe roli życia

Krótko na temat roli gumowe podkładki w naszym życiu

Mówiąc o wzmocnienie ściany opony, możemy też rozwiązać prosty test do spełnienia wytrzymałość opon. Tak długo, jak ręcznie, naciskając ścianie bocznej opony, tak, aby uzyskać miękkie i cienkie że większość tej samej mocy, tym opona jest prawdopodobnie lepszą stabilność, ale używane do uruchamiania złe drogi lub wspinać się zęby road, prawdopodobnie nie jest długa. Tylko tych, którzy używają siły nie jest zbyt dużo odkształcenia ściany opony, jest dedykowany do czynienia z Chin w warunkach drogowych. W teorii, takich ścian bocznych nie mogą tylko cierpią większy wpływ na drodze, nawet jeśli jest to przebicie, ze względu na jej silne i mocne ściany płodu, przebicie można również zachować Wydział wspierania zdolności, aby pomóc kierowcy kontroli pojazdu i nie jeśli chodzi o runawa y lub przerzucania.

1, opony szybki

W rzeczywistości opony została ustalona w planowaniu jego siły i niektóre opony nie można grać, długoterminowe szybkiej jazdy, niektóre opony można grać Bugatti Veyron wyższa niż prędkość 400 km, zniszczonym! Jest to poziom prędkości opon. Na poziomie prędkości opony mają jasne wydajność na ścianie bocznej, H reprezentuje szybkość opony jest 210 km/h, V to 240 km/h, jest 270 km/h i y jest 300 km/h. Mimo, że wielu właścicieli będzie powiedzieć, że w rzeczywistości, zwykle na drodze mogą być wyższe niż 120 km/h możliwości zostały bardzo mało, ma potrzeby tracić pieniędzy na zakup tak szybkich poziom opony? Mimo, że tam jest, bo na poziomie prędkości można imieniu wytrzymałość opon, Wyobraź sobie, może wytrzymać 400 km na godzinę pod niesamowite opony opony promieniowe z jak dużą intensywność układ opon! Mimo, że zwykle mamy nie szansę otworzyć taki szybki, ale bogate i ciche nadmiarowości, daj nam nawet w obliczu długodystansowych jazdy, zmiany drogi i ciśnienie w oponach nawet nie jest normalne, można cieszyć się bardziej cichy jazdy środowiska.

2, opony klasy wysokiego zużycia

Chociaż jakość opon, osobisty prywatny celne jazdy, inflacja ciśnienia w oponach, opon, pozycjonowanie, opona transpozycji częstotliwości i innych czynników zmienić, nie możemy dokładnie rozpoznać trwałość opon, ale oryginalny poziom zużycia opon jest nadal w stanie zapewnić Daj nam prawdopodobnie pewne zrozumienie trwałość opony. Na przykład można przynajmniej wiemy że w samej umiejętności jazdy i warunków drogowych, poziom zużycia opon 400 życia jest prawdopodobnie poziom zużycia opon 200 dwa razy.