Węże gumowe Odmiany węży są złożone

Węże gumowe Odmiany węży są złożone

Produkty z wężem o dużej średnicy, które również należą do klasyfikacji jednego z węży, wiemy, że różnorodność węża jest złożona, zróżnicowana struktura, w połączeniu z wykorzystaniem różnych warunków, więc długość życia węża, zależy nie tylko od jakość dobra lub zła, ale także zdecydowała się na utrzymanie. Aby zastosowanie węża o dużej średnicy było również prawdą, aby móc go właściwie używać, w celu uzyskania lepszych wyników aplikacji, w jego użyciu należy zwrócić uwagę na:

1, montaż węża i węża w temperaturze medium w normalnych warunkach, nie powinien przekraczać -40 ℃ - +120 ℃, w przeciwnym razie skróci to żywotność.

2, wąż o dużej średnicy nie powinien być mniejszy niż minimalny promień gięcia węża, aby uniknąć zginania lub zginania w pobliżu połączeń rurowych, w przeciwnym razie utrudni to przenoszenie hydrauliczne i transport materiałów lub montaż węża uszkodzeniowego.

3, wąż i wąż, nie należy używać w stanie odwrotnym.

4, wąż i wąż należy obchodzić się ostrożnie, nie należy ciągnąć za ostrą i szorstką powierzchnię, nie zginać i nie spłaszczać.

5, zespół węża o dużej średnicy powinien być utrzymywany w czystości, a wewnętrzny powinien być przepłukany (szczególnie rurki kwasowe, rurka rozpylająca, zaprawa). Aby zapobiec ciałom obcym w świetle, utrudniać przepływ płynu, uszkodzenie sprzętu.

Dodaj czas: 2017-03-06

304 wąż metalowy ze stali nierdzewnej o niskiej wadze, wysokim ciśnieniu, wysokiej i niskiej temperaturze, odporności na korozję, dużej elastyczności i wielu innych zaletach; dlatego ma właściwości antywibracyjne, przeciwzgięciowe, może odgrywać kompensacyjne przesunięcie, rolę stresu absorpcyjnego. Nadaje się do transportu różnego rodzaju płynów, takich jak powietrze i para wodna oraz cyrkulacji wody, oleju i leków. Odgrywa ważną rolę w ruchu posuwisto-zwrotnym instalacji rurowej, absorpcji rozszerzalności cieplnej i regulacji orurowania.

Dodaj czas: 2017-03-06

Przede wszystkim, zgodnie z zastosowaniem warunków węża, prawidłowy dobór odmian węża, specyfikacje, nie są złe lub zastępują; Po drugie, ciśnienie powinno być zrównoważone, nie należy nagle zwiększać ciśnienia, które nagle opuszcza rurę z powodu nadmiernego ciśnienia i jest uszkodzone. Jeśli zachodzi potrzeba przeniesienia miejsca pracy, bez twardego ciągnięcia, twardego oporu, aby nie uszkodzić zewnętrznej warstwy węża, a tym samym uszkodzić wewnętrzną warstwę szkieletu; promień zgięcia nie powinien być mniejszy niż określony promień gięcia, aby nie uszkodzić warstwy szkieletu.

Zwróć uwagę na edytor

Po pierwsze, użycie gumowego węża Uwaga:

1, należy użyć węża gumowego w zalecanym zakresie temperatury i ciśnienia.

2, wąż z jego wzrost ciśnienia wewnętrznego i skurcz, proszę wyciąć wąż na nieco dłużej niż potrzebujesz.

3, podczas stosowania ciśnienia, należy powoli przełączać dowolny zawór, aby uniknąć ciśnienia uderzenia.

4, wąż gumowy w promieniu gięcia powyżej warunków, w przeciwnym razie spowoduje to, że wąż się złamie, zmniejszyć opór ciśnieniowy.

5, stosowanie proszku, cząstek, w zależności od warunków może powodować łatwe zużycie, proszę spróbować powiększyć promień gięcia węża.

6, w pobliżu metalowych części, nie należy używać w skrajnym stanie zginania.

7, nie dotykaj węża bezpośrednio lub w pobliżu ognia.

8, proszę nie używać węża ciśnieniowego pojazdu.