Węże gumowe, mieszanie przetwarzania

Gumowe węże mieszanie przetwarzania

W coraz bardziej zaciętej walce w centrum handlowym, moja firma z własnej siły silnego rozwoju naukowego i technologicznego, wyprzedzając pracy filozofii i wiodących urządzeń umiejętności, aby zapewnić klientom wysokiej jakości produktów i usług, następujące, aby mówić o wąż gumowy wąż wysokociśnieniowy stawów i urządzenia środki ostrożności.

(1) wąż gumowy w ruchu lub zawieszenia nie mogą być nadmierne gięcia, nie może zginać w katalogu głównym, co najmniej 1,5 razy średnica jego gięcia wstępnego;

(2) wąż gumowy aby przenieść do skrajnego położenia nie można wyciągnąć zbyt mocno, powinny być leniwy;

(3) należy unikać zmiany deformacji węża;

(4) wąż gumowy najdalej od składników promieniowania ciepła, Płyty termoizolacyjne konieczne mody;

(5) należy unikać zagrożeń zewnętrznych węża, takie jak stosowanie tego samego komponentu na powierzchni długotrwałego konfliktu;

(6) Jeśli gumowy wąż z powodu samozapłonu spowodowane przez nadmierne odkształcenie, powinny być kawałki wsparcie.

Produkcji podstawowych procesów przetwarzania gumy, przewód wąż i płótno przetwarzania, wąż, formowania, suszenia i tak dalej. Różne struktury i różnych szkielet węża, różnią się szkielet metody przetwarzania i wąż stanowiących wyposażenie.

Wszystkie wąż z tworzywa sztucznego dla braku szkieletu warstwy, wystarczy użyć prasy z węża może być; tkaniny wąż trzeba użyć taśmy, owinięte w warstwie wewnętrznej oborywanie maszyny; Wąż ssący w kształcie najpierw trzeba nosić spiralą metalową po pakiet z tworzywa sztucznego; Przędza do dziewiarstwa i nawijania węża trzeba użyć tkaniny dedykowane maszyny dziewiarskie lub maszyna; dziania węża należy użyć maszyn dziewiarskich i tak dalej.

Wąż, głównie do formowania Metoda, czy korzystanie z die, podzielona bez rdzenia Metoda i Metoda rdzenia (w tym metody Rdzeń miękki i twardy rdzeń).

Formowania bez rdzenia

Wąż nie tworzą rdzeń i sprzęt jest wytłaczarki (powszechnie używane śruby wytłaczarki), i szkielet i zewnętrznej warstwy bezpośrednio są formowane na wyciągniętych węża wewnętrznego.

Związek jest pobudzone, mieszane, plastyfikowanych i wciśnięty w beczce przy pomocy śruby wytłaczania i przeniósł się w kierunku nosa i wreszcie produkt z wytłaczarką kształt zostanie wyciągnięta z jamy ustnej, i zimnej karmić dwa, były przelotowa t otwiera on, maszyna mieszania podgrzewanie materiału, który nie przelotowa gorące kauczukowych.

Rdzeń, tworząc

W celu zapewnienia, że wąż w procesie wulkanizacji w stan ciśnienia, węża i tworzących pakiet szmatkę wodą (około 10 cm szerokości pielucha mokra szmatką roll), liny lub ołowiu ołowiu, aby upewnić się, że wąż w procesie wulkanizacji w ciśnienie stanu, a następnie wulkanizowane.

Wulkanizacji może odbywać się przez bezpośrednie ogrzewanie parą lub ciągłej wulkanizacji zbiornika wulkanizacji. Krótkie włókna wąż jest krótkie włókna bezpośrednio do związku i następnie spośród formowania, proces produkcji jest prosty, będzie stopniowo zastępować, wąż dziewiarskich i tkaniny węża. Procesów produkcji nowoczesnych wąż wydają się być bardzo ciągłego i zautomatyzowane. Korzystanie z termoplastycznej gumy lub z tworzyw sztucznych można zapisać proces wulkanizacji, co znacznie upraszcza proces produkcji.