Węże gumowe Tubular Rubber Products

Węże gumowe Tubular rubber products

Wąż jest stosowany do transportu gazu, cieczy, materiału podobnego do błota w klasie wyrobów z gumy rurowej. Z warstwy wewnętrznej, warstwy zewnętrznej i kompozycji kanapek, materiałem typu sandwich może być bawełna, drut do zasłon, drut i inne wypełnienie.

Wąż gumowy jest wykonany z gumy chloroprenowej, kauczuku nitrylowego; odporny na działanie kwasów i metali alkalicznych, odporny na wysoką temperaturę wąż wykorzystuje kauczuk etylenowo-propylenowy, kauczuk fluorowy lub kauczuk silikonowy i tak dalej. Jest wykonana z kauczuku naturalnego, kauczuku styrenowo-butadienowego lub kauczuku butadienowego. Wewnętrzna warstwa węża jest bezpośrednio poddawana zużyciu i erozji medium przenoszącego oraz zapobiega wyciekom. Warstwa zewnętrzna chroni warstwę pośrednią przed zewnętrznymi uszkodzeniami i erozją. Warstwa pośrednia jest warstwą ciśnieniową węża i jest bardzo ważnym ogniwem. Część ciśnienia i ciężaru. Ciśnienie robocze węża zależy od materiału i struktury międzywarstwy. Dlatego jakość węża różni się znacznie od grubości międzywarstwy.

Produkcja węża podstawowych procesów przetwarzania kauczuku, linii sznurów i płótna, formowania węża, utwardzania i tak dalej. Różne struktury i różne laminowane węże, metody przetwarzania kanapek i urządzeń do formowania węża różnią się.

Pełny kleju, ponieważ nie ma kanapki, wystarczy użyć prasy z węża może być; wąż z tkaniny należy użyć taśmy zawiniętej w wewnętrzną warstwę maszyny formującej; drutowy przewód kanapkowy w kształcie pierwszej spirali po spirali metalowej Nicie i nawijanie węża wymagają użycia specjalnej tkackiej maszyny lub maszyny do nawijania; dzianina musi używać maszyny dziewiarskiej i tak dalej.

Znaczenie zastosowań węża, z szybkim rozwojem społeczeństwa, rozwój transportu oznacza również poziom rozwoju miasta, tak mały jak dokument obiegu, uderzył w poziom tonażu przedmiotów, może transportować, ale również bardzo szybko, Tak jak Taobao wyrazić szybko, gdy rano, aby osiągnąć kolejny singiel, serwowane po południu.

Podobnie jak w przemyśle transportowym węża istnieje wiele ograniczeń, a nie wąż jest długi, to znaczy, średnica węża jest zbyt duża, albo inaczej droga logistyczna nie jest bardzo gładka, muszą tranzytować, więc jest siła dla firmy logistycznej jest również bardzo ważne, nie jest to okres czasu z pliku.

Jest klient z Mongolii Wewnętrznej potrzebują dużej średnicy węża, skonsultuj się z kilkoma fabryką węża, ponieważ podatek nie jest 包邮 dana oferta węża o dużej średnicy jest jego sercem, a ostatecznie klient postanowił współpracować z Mongolią Wewnętrzną.


Fabryka wyrobów gumowych Haining Qianlang

DODAJ: Pierwszy Liluqiao, Zhengyang, Maqiao Street Haining, Zhejiang 314419 Chiny.

TEL: + 86-573-87767299

FAKS: + 86-573-87763488

E-mail: sales@qlrubber.com