Gumowe uszczelki wspólnej części podstawy

Gumowe uszczelki wspólnej części podstawy

Wysoce elastyczny polimer związków. Podzielone na dwa rodzaje kauczuku naturalnego i syntetycznego kauczuku. Kauczuk naturalny jest z drzewa gumy, gumy trawa i inne rośliny w wydobyciu glejowe przetwarzania wykonane z kauczuku syntetycznego przez wiele pochodzące z reakcji polimeryzacji monomerów. Wyroby gumowe są powszechnie stosowane we wszystkich aspektach życia lub przemysłu.

Uszczelki gumowe są wspólnego podstawowy element w plomby, który odgrywa bardzo ważną rolę w sprzeczności między wycieku i uszczelnienie. Rozwiązywanie problemów wyciek i uszczelnianie w trakcie podboju ludzkiej natury. Promuje postępu technologicznego, do zapobiegania i zmniejszania zanieczyszczenia środowiska ważnym sposobem. Uszczelki gumowe są klasy wyrobów gumowych, powszechnie stosowane w technologii zgrzewania. Bo gumy ma materiał cenne elastycznego polimeru, szeroki zakres temperatur, biorąc pod uwagę niewielki stres w różnych mediach będzie miał większe odkształcenia, Ta deformacja może dostarczyć docisku, odszkodowania za wyciek szczelinę, aby osiągnąć cel Klasa szczelności

Uszczelki gumowe głównymi produktami są uszczelki gumowe, uszczelki gumowe, uszczelki kołnierza, gumowe amortyzatory gumowe pierścienie, pierścienie uszczelniające typu V, X-pierścienie, Y-pierścienie i inne formy, rozmiar, kolor, gumowe, gumy, gumy, gumy, gumy, gumy, gumy, gumy, gumy, gumy, gumowe, gumy, gumy, gumy, Metoda kołnierz, pad, płaskie O, wiadro z tworzywa sztucznego, dalsze długie pole i tak dalej.

Gumowa uszczelka jest rodzajem wspólny podstawowy element w element uszczelniający, który skutecznie rozwiązuje problem wycieku i uszczelniające, bo guma jest materiałem elastyczny polimer o wysokiej elastyczności i wydajności dobrą izolację. Te podstawowe właściwości gumy sprawiają, że przemysłowo doskonałą amortyzację, uszczelki, izolacja i innych materiałów.

Jeden, klasyfikacja

1, zgodnie z różnych surowców, można podzielić na dwie kategorie kauczuku naturalnego i syntetycznego kauczuku. Kauczuk naturalny jest stosunkowo mały, guma syntetyczna jest nadrobić brak produkcji kauczuku naturalnego, więc wymyślił, z gumy naturalnej cechy.

2, według kształtu pierwszy o nazwie różne, można podzielić na guma, guma cieczy, mleczny gumowe, gumy proszku.

Po drugie, aplikacja

1, przemysł motoryzacyjny: paliwa systemów, paliwa systemów.

2, codzienne potrzeby przemysł: ogrzewanie, sprzęt, Wyroby sanitarne, itp., zgodnie z różnych materiałów, używany przez środowiska jest różny.

3, hydrauliczne, pneumatyczne przemysłu: produkcji i chemicznego przemysłu półprzewodników.