Właściwości strukturalne i korzystanie z gumową zatyczkę

Właściwości strukturalne i korzystanie zWtyczka gumowa

Korek gumowy hydrauliczny

Uszczelki hydrauliczne gumowe są podstawowe składniki produktów mechanicznego. Prawie każdy produkt hydrauliczne nie mogą być oddzielone od go. Jest on powszechnie stosowany w samochody, motocykle, inżynierii maszyn i maszyny. Uszczelnienia są używane do zapobiegania nieszczelności i zapobiec zanieczyszczeniu podzespołów wewnątrz systemu, aby zwiększyć wydajność i skuteczność produktu powietrza i zanieczyszczeń. 1 wydajność i hydrauliczne gumy uszczelnieniem stykowym.

Zastosowanie technologii sterowania numerycznego w jamie formowania płytki gumowe wstawić przetwarzania

Zastosowanie gumy miękkie podłącza się wysokie i niskie temperatury przypadków testowych

Streszczenie: korzystanie z miękkiej gumy korki wysokie i niskie temperatury przypadków testowych, wysokiej i niskiej temperaturze przypadków testowych są podzielone na naładowany i nieobciążania testy. Naładowane badanej próbki musi otworzyć dziurę prowadzić badania po prawej stronie okna testowego dla przewodu do przechodzą przez otwór ołowiu i zatkaj dziurę ołowiu z zewnątrz z wtyczką miękkiej gumy. Jeśli nie jest zablokowane, zewnątrz nie jest zablokowany. Powietrze będzie przenikać do obszaru testu, co wpłynie na uuuuuuuuuuu

Podłącz rozwoju naukowego i technologicznego innowacji doprowadzić rozwoju leczniczych z gumy butylowej

I inwestycje w technologię R & D jest stosunkowo niewielka. W związku z tym długoterminowego rozwoju przemysłu krajowego butylowym korkiem muszą polegać na większych inwestycji w badania. Najnowsze badania i rozwój z gumy butylowej Podłącz przemysłu w domu i za granicą głównie obejmuje następujące aspekty: 1. ultra czystej gumy, specjalnych materiałów i badań preparatu i technologii. Badania te są głównie do zapewnienia, że spełnione są niektóre specjalne leki wrażliwych, takich jak niektóre produkty chemiczne i biologiczne.

Haining Qianlang gumowe produktów fabryki

Dodaj: Nr 10-2, Lianbao Road, Qianjiang Industrial Park, miasto Dingqiao, Haining, Zhejiang 314413, Chiny

TEL: + 86-573-87767299

FAKS: + 86-573-87763488

E-mail:Sales@qlrubber.com