Przyssawki technologii przetwarzania

Technologię odsysania kubki przetwarzania

Jak rozumiem z gumy w procesie formowania

Kompresji oborywanie jest prosty i łatwy sposób, aby elementy gumowe proste. Proces jest podobny do podejmowania wafel - niewulkanizowanego kauczuku jest umieszczone w jamie formy i następnie zamknięte i ogrzewany na określoną ilość. Po części zostały wyleczone, są one usuwane z formy.

Pośrednie dokładność odlewane przemysłowe produkcji, który jest zdefiniowany spełniającą następujące części jakości standardowych:

Stowarzyszenie producentów kauczuku, RMA-A2

RMA klasy A oring tolerancji

ISO3601-1 uszczelnienie tolerancji

ISO3601-3, stopień N i S poziom tolerancji

Formy tłoczone są zdolne do wytwarzania najszerszy asortyment części. Rozmiar sekcji może wahać się od 0,024 cale do 30 cali średnicy.

Kompresji oborywanie procesu

Formowanie tłoczne składa się z kilku kroków:

Surowej gumy związek powstaje w odpowiedni kształt i rozmiar w oparciu o strukturze finalnych. Ten nieutwardzonej gumowate kształt nazywa półprodukty - jest gotowa zostać utworzony lub formowane. Każda forma będzie miał inny kształt i rozmiar preformy z najlepszych. Gdy zależy optymalny preform, ma dwa wymiary, jego tolerancji i kształt, aby prawidłowo upewnij się, że ważne jest formą części. Nadmiar materiału to strata i może powodować flash, aby stać się zbyt grube, a za mało materiału może spowodować w niektórych wolnych przestrzeni.

Preform jest umieszczony w jamie ogrzanej formy. A następnie formy jest zamknięta. Ciepła i ciśnienia są stosowane do prasy prasa. Prasa, używany w produkcji wykorzystuje programowalną do monitorowania i kontroli kluczowych parametrów takich jak temperatura, ciśnienie i czasu, aby upewnić się, że formowania musi być w miejscu, w oknie wcześniej ustalonych tolerancji. Następnie otwórz formy. Utwardzona guma kawałki są usuwane z ich flash.

I następnie w procesie formowania po operacji produkcyjnych jest przeprowadzane, może obejmować przycinania, po utwardzeniu, automatycznej kontroli i pakowania.