Mówić o proces powlekania uszczelniacz

Wstępny montaż, sprawdzić uszczelki po wstępnej odkształcenia i wpływ zestawu, aby być preinstalowany. Aby przyciąć deformacji powierzchnie uszczelniające, uszczelnienie szczeliny powinny być jednolite, przepaść między najlepsze w 0,1-0,2 mm i maksymalnie 0,8 mm do montażu uszczelnienia.

Po drugie przycięte, aby usunąć nadmiar kleju po stronie pod ciśnieniem wyciągnięcia utwardzania, poprawa jakości wygląd. Przycinanie jest nie warstwy gumy.

Trzy, klej leczenie natychmiast po, uwagę należy równomiernie. Typowe metody to ręczne malowanie, rozpylanie, roller coating, ciśnienie, ciśnienie i impregnacja próżniowa, zanurzenie. Jeden kawałek, niewielką ilość kleju ręcznie, za pomocą pędzla, szpachelki i koła w różnych kształtach, pistolet natryskowy dużej powierzchni powłoki mogą być używane, ale klej jest znacznie cieńsze. High-cut klej luki może być metodą zakład. Casting w dużych ilości kleju ciśnienia lub próżni Metoda impregnacji jest używany.

Cztery, obróbki wstępnej na powierzchni współpracującej z uszczelnieniem celem jest aby usunąć smary, farby, rdzy i kurzu. Olej napędowy i benzyna są powszechnie używane, płyn do czyszczenia, precyzji lub niewielki obszar części maszyny używane acetonu, octowy ocet i woda banana myć rozpuszczalnikiem, uszczelnianie powierzchni wodorotlenku sodu, Węglan sodu, sodu metasilicate i sodu alkalicznych rozwiązanie czyszczenia. Ideałem jest traktowany z trichloroetylenu opary. Lakierki dostępne płomień blowtorch spalony ponownie do usuwania rdzy lub metody mycia.