Jaka jest wycena rynku globalnej gumy butylowej w 2025 roku?

Zgodnie z ciągłymi badaniami rynku instytucje badawcze spodziewają się, że do końca 2025 r. Globalna wycena rynku gumy butylowej wyniesie ponad 4,2 mld USD, a złożona roczna stopa wzrostu w okresie prognozy wyniesie 4,7%.

 

Wzrost wartości rynkowej kauczuku butylowego przypisano silnemu popytowi na rynku, a przemysł farmaceutyczny i przemysł oponiarski były jego dwoma głównymi sektorami konsumpcyjnymi.

 

Wzrost wskaźnika wymiany opon w znacznym stopniu przyczynił się do dążenia globalnych producentów do zwiększenia zdolności produkcyjnych kauczuku butylowego, aby produkty mogły zaspokoić rosnący popyt na rynku, a także aktywnie rozwijały zagraniczne firmy.

 

Jeśli chodzi o rodzaje kauczuków, oczekuje się, że fluorowcowany kauczuk butylowy będzie miał udział w rynku wynoszący ponad 3,5 miliarda dolarów USA do końca 2025 r. Oraz średnią roczną stopę wzrostu wynoszącą 5,0% w okresie prognozy, z czego bromobutyl ma największy wkład w wzrost rynku gumy halobutylowej.

 

Regionalny region Azji i Pacyfiku jest liderem na światowym rynku z wysokimi marżami zysku. Szacuje się, że do końca 2025 r. Wycena rynku kauczuku butylowego z Azji i Pacyfiku wyniesie ponad 2,4 mld USD, aw okresie prognozy wzrośnie o 5,3%.

TEL: + 86-573-87767299

FAKS: + 86-573-87763488

E-mail: sales@qlrubber.com